У Московському районі поклали квіти до братських могил
22 серпня 2018 17:25 Місто
У Московському районі поклали квіти до братських могил Урочисті заходи, присвячені 75-й річниці визволення міста Харкова від нацистських загарбників, відбулися 22 серпня в Московському районі.

У траурному мітингу на братському військовому похованні по вул. Академіка Павлова взяли участь ветерани війни і праці, керівництво адміністрації району, представники державних установ, організацій, підприємств, громадських організацій, учнівська молодь. Присутні поклали до поховань кошики з квітами і вшанували пам'ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.

З наступаючими святами ветеранів і всіх присутніх привітали заступник голови Адміністрації Московського району Вячеслав Акімов і голова громадської організації «Організація ветеранів України Московського району Харкова» Ніна Кононенко. Вони побажали миру, щастя та злагоди кожній харківської родині, завжди пам'ятати тих героїв, які ціною власного життя визволили місто Харків від окупантів.
Біля братського поховання творчі колективи району виконали тематичну театралізовану програму.
 
Також ветерани первинних організацій ради ветеранів, керівництво адміністрації району поклали квіти до пам'ятника Павлу Широніну і до пам'ятного знаку «Захисникам Вітчизни».

 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини