У молодіжного оркестру «Слобожанський» з'явиться своє приміщення для репетицій
23 вересня 2013 16:11
У молодіжного оркестру «Слобожанський» з'явиться своє приміщення для репетицій Молодіжний академічний симфонічний оркестр «Слобожанський» отримає нове приміщення для репетицій і концертів.

Про це сьогодні, 23 вересня, під час брифінгу повідомив головний диригент оркестру Тарас Куценко.

Він зазначив, що приміщення розташовуватиметься в будівлі Харківського національного академічного театру опери та балету ім. Лисенка - в концертному залі театрально-концертного центру. Зараз приміщення ремонтують, встановлюють необхідне освітлення, проводять шумоізоляцію, міняють оббивку залу.

Оркестр планує відсвяткувати новосілля вже до 1 грудня. Тарас Куценко також повідомив, що пізніше в приміщенні обладнають зал для камерних концертів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини