У модульне містечко Харкова передали гуманітарну допомогу
29 вересня 2017 16:19 Суспільство
У модульне містечко Харкова передали гуманітарну допомогу Вимушеним переселенцям із Донецької та Луганської областей, які живуть у модульному містечку, сьогодні, 29 вересня, передали гуманітарну допомогу.

Жителям містечка передали понад 100 комплектів зимового дитячого та дорослого одягу, а також близько 40 пар взуття. Посприяли цьому заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан, директор КП «Харківспецбуд» Богдан Долина і громадські організації.

«Спасибі всім, хто допомагає жителям модульного містечка. Тут живуть багатодітні сім'ї, матері-одиначки, люди з інвалідністю, яким дійсно необхідна ця допомога», - сказав начальник управління з обслуговування містечка модульного типу Артур Стаценко.

Нагадаємо, що харківське модульне містечко відкрили в січні 2015 року. Зараз в ньому живуть понад 400 осіб, з них близько 190 дітей, які змушені були переїхати до Харкова з Донецької та Луганської областей.

Також нагадаємо, що вимушені переселенці, учасники АТО та члени їхніх сімей зможуть отримувати анонімну соціально-психологічну підтримку онлайн. Проект «Let's talk. Давай поговоримо!» презентували у Харківському національному медичному університеті.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини