У місті завершуються роботи з весняного благоустрою дворів
17 травня 2018 10:21 ЖКГ
У місті завершуються роботи з весняного благоустрою дворів Роботи з весняного благоустрою прибудинкових територій виконані на 90%.

Про це 16 травня на засіданні постійної комісії з питань соціального захисту та охорони здоров'я Харківської міської ради повідомив директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков.

За його словами, для приведення до ладу міста після зими було розроблено понад 50 показників, що охоплюють увесь спектр робіт. Зокрема, це очищення прибудинкових територій, вивезення негабаритних і твердих побутових відходів, заміна і ремонт контейнерів, обрізка аварійних сухостійних дерев.  

«Ці роботи знаходяться на завершальній стадії. Ми практично виконали на 90% санітарну очистку дворів і вулиць, почали косити траву. Ведеться робота з утримання та ремонту спортивних та дитячих майданчиків, елементів благоустрою, які знаходяться на прибудинкових територіях», - розповів Роман Нехорошков. 

Крім того, департамент контролює санітарний стан будинків ЖБК, ОСББ і територію приватного сектора. «Працюємо з головами вуличних комітетів. Видаються приписи, складаються адмінпротоколи у випадку порушення правил благоустрою», - зазначив директор департаменту.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини