У місті запустять нові сервіси для підтримки і розвитку бізнесу
05 вересня 2019 17:46 Місто
У місті запустять нові сервіси для підтримки і розвитку бізнесу Сервіси «Бізнес-гайд», «Онлайн-консультант» і «Менторська допомога» запустять у Харкові.

Їх презентували сьогодні, 5 вересня, на 8-й сесії Молодіжної ради при Харківському міському голові.

Як розповів член постійної комісії з питань розвитку підприємництва та працевлаштування молоді Степан Гончаров, представники ради рік спілкувалися з підприємцями і виділили ключові моменти, які допомогли їм в становленні бізнесу.

«Підприємці консультувалися з більш досвідченими бізнесменами, і велика частина з них не мала потрібного обсягу знань, тому витрачала час на пошук рішень в доступних джерелах. Тому спільно з Департаментом адміністративних послуг та споживчого ринку було прийнято рішення створити низку сервісів, які вирішують ці проблеми», - повідомив Степан Гончаров.

Перший сервіс - «Бізнес-гайд». Підприємці отримають доступ до відео, авторських навчальних статей і корисної документації. Відео розділять на блоки - мотиваційний, для початківців і діючих підприємців. Другий сервіс - «Онлайн- консультант» - покликаний давати бізнесменам відповіді на найпоширеніші питання.

«Уявіть собі, якби ви могли отримати відповіді про створення і ведення бізнесу протягом хвилини. Ми проаналізували запити від підприємців у міські служби і прийшли до висновку, що 90% з них - типові і часто повторювані. Тому вирішили створити «онлайн-консультант», за допомогою якого підприємці отримуватимуть відповіді і будуть економити свій час. Відповіді на інші 10% питань даватимуть профільні служби та представники вишів міста», - розповів Степан Гончаров.

Третій сервіс називається «Менторська допомога». В його рамках досвідчені бізнесмени будуть безкоштовно консультувати початківців при особистій зустрічі, поштою, скайпом, у соціальних мережах, які заявники самі виберуть.

Степан Гончаров зазначив, що проект вже підтримали Департамент реєстрації та цифрового розвитку міської ради, Державна фіскальна служба України в Харківській області та низка компаній.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини