У місті встановлять меморіальні дошки відомим харків'янам
11 серпня 2021 15:48 Місто
У місті встановлять меморіальні дошки відомим харків'янам Меморіальна дошка відомому харків'янину і легендарному співаку Вадимові Мулерману буде встановлена ​​на фасаді будинку (в'їзд Пушкінський, 8), де він жив.

Таке рішення було ухвалене сьогодні, 11 серпня, на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради.

З клопотанням про встановлення пам'ятної дошки Вадимові Мулерману до мерії звернулося Харківське обласне відділення Національної всеукраїнської музичної спілки.

Крім того, було підтримане звернення Національного фармацевтичного університету про встановлення пам'ятного знака «Капсула часу НФаУ» на тротуарі біля будівлі адміністративного корпуса вишу на вул. Пушкінській, 53. Захід буде присвячений 100-річчю заснування університету, а капсула міститиме послання майбутнім поколінням студентів.

Також на засіданні було ухвалене рішення схвалити клопотання Харківської обласної громадської організації «Спілка ветеранів-підводників ім. Героя Радянського Союзу І. І. Фісановича» щодо встановлення пам'ятного знака знаменитому радянському підводникові на міському кладовищі №3 (вул. Академіка Павлова, 88-б).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини