У місті відкриється нова амбулаторія
16 жовтня 2013 15:42
У місті відкриється нова амбулаторія Нежитлові приміщення на першому поверсі житлового будинку по вул. Туркестанській, 22 передали Харківській міській поліклініці №20 для відкриття амбулаторії.

Таке рішення прийняли сьогодні, 16 жовтня, на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради.

Як повідомив начальник управління комунального майна та приватизації Володимир Солошкін, раніше ці приміщення знаходилися в господарському віданні КП «Жилкомсервіс», тепер там з'явиться нова амбулаторія сімейної медицини. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини