У місті відкрили тир для тренування спортсменів
18 вересня 2015 15:35 Спорт
У місті відкрили тир для тренування спортсменів Перший критий тир для тренування спортсменів відкрили сьогодні, 18 вересня, в Харкові, на вул. Новгородській, 76.

У відкритті взяли участь заступник Харківського міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Олександр Попов, ветерани спорту, а також директор Департаменту спортивних іміджевих проектів та маркетингу Олексій Чубаров й директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко.

Олександр Попов привітав усіх з цією подією і зазначив, що тепер у харківських спортсменів з'явилася можливість у цьому тирі відточувати свої навички у кульовій стрільбі. Як повідомив Олександр Попов, єдиний критий тир, пристосований для тренування спортсменів, який раніше був у Харкові (за оперним театром), три роки тому закрили, зброю було здано на зберігання, і тренуватися було ніде. За його словами, новий тир дозволяє стріляти на дистанцію 50 м.

У свою чергу майстер спорту міжнародного класу з кульової стрільби Дмитро Мельник зазначив, що відкриття тиру - дуже важлива подія для спортсменів, оскільки він єдиний, в якому можна стріляти на олімпійську дистанцію. За його словами, коли йде підготовка до змагань, спортсмени тренуються п'ять днів на тиждень по чотири години, і тепер удосконалювати свої навички у стрільбі вони зможуть у цьому тирі.

Зазначимо, новий критий тир для підготовки спортсменів відкритий за підтримки Харківської міської ради.

Друкувати
Останні новини