У місті триває реконструкція трамвайних колій
01 серпня 2019 13:18 Інфраструктура
У місті триває реконструкція трамвайних колій Завершується реконструкція трамвайного переїзду на перехресті вул. Гольдбергівської і пров. Рибасівського.

Як повідомив сьогодні, 1 серпня, журналістам директор Департаменту інфраструктури Сергій Дульфан, роботи з заміни трамвайних колій на ділянці будуть завершені найближчими днями, після цього перехрестя заасфальтують. Наступним об'єктом робіт стане перекладка трамвайних колій по пров. Рибасівському.

Сергій Дульфан зазначив, що в ході комплексної реконструкції дорожнього полотна прокладається і підземна зливова каналізація.

Також до кінця серпня планується завершити ремонт трамвайного переїзду на перехресті вулиць Москалівської та Гольдбергівської.

«Після Дня міста почнемо реконструкцію переїзду в районі Балашівського моста по вулиці Плеханівській. Тут ми спочатку проведемо реконструкцію трамвайного переїзду, і якщо в цьому році не встигнемо, то вже в наступному приступимо до укладання трамвайних колій по Балашовському шляхопроводу», - повідомив Сергій Дульфан.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини