У місті ремонтують вхідні групи після зими
19 березня 2019 17:25 ЖКГ
У місті ремонтують вхідні групи після зими Багато входів у під'їзди багатоповерхових будинків були пошкоджені взимку через сходження льоду і снігу, і їх зараз приводять до ладу.

Про це сьогодні, 19 березня, на засіданні постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста Харківської міської ради повідомив директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков.

За його словами, всього необхідно було відремонтувати 500 входів у під'їзди. Половину з них уже привели до ладу, щоб мешканці будинків могли спокійно ходити, а пізніше ці вхідні групи грунтовно відремонтують.

Крім того, зараз виконуються планові ремонти під'їздів. Цього року планується відремонтувати 1197 - приблизно, як і торік. З початку березня вже відремонтовано 120 під'їздів, в роботі - ще 179.

Роман Нехорошков зазначив, що вхідні групи зазвичай ремонтують в комплексі з під'їздами, якщо вони потребують оновлення. Але цього року ще близько тисячі входів планують відремонтувати окремо.

Друкувати
Останні новини