У місті пройде молодіжний фестиваль соціального підприємництва
28 січня 2019 11:42 Суспільство
У місті пройде молодіжний фестиваль соціального підприємництва Фестиваль молодіжних проектів в сфері соціального підприємництва «Demo Day» відбудеться 31 січня в Харкові.

У фестивалі візьмуть участь 20 команд, які отримали гранти від ЮНІСЕФ і Європейського Союзу в рамках інноваційної програми «UPSHIFT». Вони представлять проекти і напрацювання, спрямовані на поліпшення життя в місті. Серед реалізованих проектів - навчальна програма в сфері сексуальної освіти для молоді, театральні вистави проти насильства, екологічні ініціативи, інклюзивні програми для людей з інвалідністю тощо.

Крім презентації проектів, команди проведуть різноманітні майстер-класи для бажаючих, в тому числі з театральної техніки, жестової мови та інші. Детальніше ознайомитися з програмою заходу можна на сторінці в «Facebook».

Зареєструватися на участь у заході можна тут.

Початок фестивалю - о 15:00.

Місце проведення: вул. Тобольська, 46 (ЄКЦ «Бейт Дан»).

Представники ЗМІ можуть акредитуватися за телефоном (097)-92-91-668, акредитація - до 10:00 31 січня.

Довідка. Програма «UPSHIFT України» реалізується ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова» в рамках програми підтримки молоді на сході України від ЮНІСЕФ та ЄС. Проект здійснюється у співпраці з Харківською міською радою. Спрямований на формування підприємницьких навичок у підлітків і молоді в якості агентів соціальних змін, а також на надання можливостей для реалізації їхніх ініціатив з соціального підприємництва. За час роботи програми вже відбулося п'ять конкурсних відборів, за результатами яких 25 команд отримали гранти в розмірі 60 тис. грн на реалізацію своїх проектів

Друкувати
Останні новини