У місті проходить туристичний форум «Харків: партнерство в туризмі»
24 вересня 2015 11:15 Міжнародне співробітництво
У місті проходить туристичний форум «Харків: партнерство в туризмі» VІІ Туристичний форум «Харків: партнерство в туризмі» відкрився сьогодні, 24 вересня, в готелі «Харків Палас».

У заході беруть участь гості з Грузії, Латвії, Словенії, Ізраїлю та низки українських міст.

Основною подією форуму стане Міжнародна конференція «Тенденції та перспективи розвитку сфери гостинності сучасного міста». У рамках конференції сьогодні відбудуться дві панельні дискусії: «Державно-приватне партнерство - форми співпраці у сфері туризму» та «Діловий і подієвий туризм: тенденції та перспективи розвитку». Всього під час конференції прозвучать близько 20 доповідей на актуальні теми.

Також у рамках форуму представлена ​​інформаційно-презентаційна експозиція туристичного потенціалу іноземних міст-партнерів.

У відкритті туристичного форуму взяв участь перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов. Він зазначив, що масштаби цього міжнародного заходу з кожним роком зростають - розширюються тематичні напрямки, збільшується кількість розглянутих актуальних питань.

«Харків - це місто, яке не знижує темпів свого інфраструктурного розвитку, позиціонуючи себе як центр ділового туризму. Активна бізнес-діяльність нашого міста поряд з новими і реконструйованими об'єктами сфери гостинності дає нам право говорити про те, що Харків займає гідну нішу серед міст, цікавих для туризму», - зазначив Ігор Терехов.

Він нагадав, що минулого року при Харківському міському голові була створена Туристична рада, до якої увійшли представники всіх значних об'єктів туристичної інфраструктури міста. За час роботи турради в Харкові була реалізована низка значних проектів, підготовлена ​​і затверджена Стратегія розвитку туризму в місті Харкові.

Під час церемонії відкриття Ігор Терехов вручив Подяки Харківського міського голови активним членам Туристичного ради за значний внесок у розвиток індустрії туризму в Харкові.

«Сьогоднішній форум ще раз довів, що Харків має величезний туристичний потенціал і значний міжнародний імідж. Навіть у такий складний час до нас приїхали представники з багатьох міст і країн. Це говорить про те, що ми багато чого зробили в сфері туризму і нам є чим поділитися з нашими партнерами», - підкреслив Ігор Терехов в ході заходу.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини