У місті проходить прийом заявок на конкурс «Молода людина року»
10 березня 2021 16:44 Суспільство
У місті проходить прийом заявок на конкурс «Молода людина року» Подати заявки, в тому числі дистанційно, на участь у міському конкурсі «Молода людина року» можна до 30 квітня.

Конкурс проводиться щорічно в два етапи – І етап (районний) та II етап (міський), у 10 номінаціях:

«Учні закладів загальної середньої освіти»;
«Учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти»;
«Студенти закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації»;
«Студенти (курсанти) закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації»;
«Наукова діяльність»;
«Культура та мистецтво»;
«Фізична культура та спорт»;
«Діяльність у галузі виробництва, підприємництва»;
«Діяльність у невиробничій сфері»;
«Громадська діяльність».

Детальну інформацію про порядок проведення конкурсу, необхідний пакет конкурсних документів, критерії оцінювання заявок та іншу інформацію можна дізнатися в районних комітетах у справах сім’ї, молоді та спорту та за тел.: (057) 725-20-74.

Також з умовами проведення конкурсу можна ознайомитися у Положенні про організацію та проведення конкурсу «Молода людина року» у 2021 році.

Нагадуємо, що на підставі рішень експертних рад у кожній номінації визначаються один переможець та два лауреати спочатку на І (районному), а потім на ІІ (міському) етапах конкурсу. Переможці міського етапу нагороджуються грошовими преміями.

Довідка. Конкурс Молода людина року проводиться щорічно Управлінням у справах сім’ї та молоді Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради, починаючи с 2001 рокуьог. Цього року конкурсу виповнюється 20 років з моменту створення.

Мета конкурсу - підтримка обдарованої і талановитої молоді, відзначення вагомих досягнень молоді в різних сферах суспільного життя, нагородження кращих молодих фахівців в області виробничої, навчальної, громадської та творчої діяльності.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини