У місті продовжують ремонтувати внутрішньоквартальні дороги
12 листопада 2020 10:31 Інфраструктура
У місті продовжують ремонтувати внутрішньоквартальні дороги Капітальний ремонт внутрішньоквартальної дороги виконують шляховики у дворі по вул. Метробудівників, 41 і 43 у Київському районі.

Як повідомив виконроб Максим Черв'як, тут ремонтують покриття внутрішньоквартальної дороги і тротуарів. Як на проїжджій частині, так і в пішохідних зонах воно сильно зносилося. Особливо люди страждали під час опадів, оскыльки двір знаходиться на схилі.

З проханням про відновлення внутрішньоквартальної дороги жителі цих двох будинків звернулися до Харківського міського голови Геннадія Кернеса, дорожній об'єкт проінспектували фахівці дорожньої галузі, розробили проєкт і стали до виконання робіт.

За словами виконроба, уже асфальтовані тротуари - близько 1,5 тис. кв. м, замінений бортовий камінь - близько 700 п. м, прибудинковий поребрик - близько 1 тис. п. м. Зараз робітники укладають дорожнє покриття, всього планується заасфальтувати 2,5 тис. кв. м.

«Всі роботи ми проводимо згідно з усіма нормами і стандартами. Упевнений, що всі жителі оцінять наші старання», - зазначив виконроб.

Друкувати
Останні новини