У місті продовжують ремонтувати під'їзди
15 вересня 2020 09:27 ЖКГ
У місті продовжують ремонтувати під'їзди Близько 300 під'їздів відремонтували працівники КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» цього року.

Як повідомив головний інженер КП «ХРБП» Олександр Бондаренко, всього в цьому році працівники підприємства планують відремонтувати 502 під'їзди, з яких 298 - здані, а на 190 об'єктах роботи завершуються.

Зокрема, зараз ремонт виконується у чотирьох під'їздах будинку на вул.Героїв Праці, 47-д на Салтівці. З таким проханням до Харківського міського голови Геннадія Кернеса звернулися мешканці багатоповерхівки. Олександр Бондаренко зазначив, що після звернення городян комісія обстежила об'єкт, включила його в титульний список, і три наділи назад роботи стартували.

«Тут чотири під'їзди, які були в дуже поганому стані. Два під'їзди вже готові на 100%, третій - на 80%, а четвертий - на 60%. Плануємо завершити роботу і здати об'єкт в протягом десяти днів», - зазначив Олександр Бондаренко.

Він повідомив, що в під'їздах фарбують стіни, встановлюють нові енергоощадні світильники на кожному поверсі і оновлюють вікна. При цьому бригади враховують побажання жителів будинків.

Друкувати
Останні новини