У місті переглянули графік вивозу сміття і дезінфікують контейнери
26 березня 2020 15:13 ЖКГ
У місті переглянули графік вивозу сміття і дезінфікують контейнери На КП «Комплекс з вивезення побутових відходів» переглянули графіки роботи, маршрути прибирання сміття та ввели дезінфекцію контейнерів.

Як повідомив начальник служби логістики і диспетчеризації КП «КВПВ» Артем Семикопенко, це пов'язано з тим, що багато людей знаходиться вдома на карантині, сміття у місті стало більше. За його словами, сміття з центральних районів Харкова переважно вивозять у вечірній час, із спальних - вдень. Якщо є потреба, виводяться додаткові машини - спецтехніка марки «Форд», якою практично оновили автопарк підприємства.

Також під час карантину за графіком знезаражують контейнери. За словами Артема Семикопенка, на підприємстві є спеціалізований сміттєвоз, оснащений мийкою контейнерів. «У цю мийку додаються спеціальні хімічні суміші, які проводять дезінфекцію контейнерів. Додатково, для безпеки жителів, обробляються ручки і колеса контейнерів, контейнерні майданчики», - розповів Артем Семикопенко.

Також він зазначив, що в умовах карантину організовано підвезення співробітників на місця роботи. Персонал забезпечений антисептиками, дезінфікуючими засобами, масками, респіраторами та рукавичками.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини