Положення про електронний сервіс «Єдиний кабінет харків’янина» затвердили сьогодні, 22 квітня, на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради.
Як повідомили у Департаменті цифрової трансформації, «Єдиний кабінет харків'янина» (далі - ЄКХ) - це єдиний міський електронний особистий кабінет жителів міста. Додаток об'єднає найважливіші сфери - медицину, освіту, будівництво, культуру, інфраструктуру, комунальні послуги та ін.
Положення про електронний сервіс визначає правові засади функціонування і механізм адміністрування сервісу. Рішенням пропонується доручити виконавчим органам міськради, комунальним підприємствам, установам і організаціям надати в Департамент цифровий трансформації інформацію про реалізовані електронні сервіси для їх подальшої інтеграції в ЄКХ, що дозволить городянам не створювати десятки акаунтів на різних сайтах. У департаменті зазначили, що серед перспектив ЄКХ - повна інтеграція з усіма електронними сервісами, що надаються міською радою та її виконавчими органами, комунальними підприємствами та деякими державними чи приватними підприємствами, які працюють у Харкові.
Нагадаємо, що 7 квітня перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов і голова правління АТ «Мегабанк» Олексій Яценко підписали Меморандум про співпрацю. Документ передбачає розвиток чотирьох онлайн-сервісів: отримання довідки про оплату житлово-комунальних послуг, передача показань приладів обліку, виклик майстра та онлайн-оплата послуг ЖКГ. Послуги будуть доступні у «Єдиному кабінеті харків'янина», який планується презентувати влітку цього року.
Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.
-
08:25
Гаряча лінія поліції «102» досі не працює
-
07:28
Українців закликають не поширювати у мережі влучання снарядів одразу після обстрілів
-
03/03/2022
Ігор Терехов: Сьогодні всі – герої!
-
03/03/2022
Ігор Терехов: Харків'яни мають отримувати все необхідне
-
03/03/2022
Харків'яни зможуть отримати медикаменти у лікарнях
-
03/03/2022
Харківські лікарі консультують громадян онлайн
-
03/03/2022
Салтівське трамвайне депо розбомбили, але транспорт продовжує доставляти продукти
-
03/03/2022
Харків'яни можуть отримати гуманітарну допомогу (адреси)
-
03/03/2022
Час комендантської години у Харкові не змінився
-
03/03/2022
Із Харкова збільшують кількість евакуаційних потягів
-
03/03/2022
У Харкові створили бот для пошуку зниклих родичів та знайомих
-
03/03/2022
«Укрзалізниця» потребує волонтерів
-
03/03/2022
Евакуація мирного населення та отримання гуманітарної допомоги – Харків міцно тримає оборону
-
03/03/2022
Майбутня перемога України залежить від нашої згуртованості - СБУ
-
03/03/2022
Харків'яни, які готують їжу для інших, не платитимуть за комунальні послуги
-
02/03/2022
Харків'яни можуть залишити заявку на отримання допомоги дітям
-
02/03/2022
У будівлю міської ради не потрапила бомба
-
02/03/2022
Ігор Терехов: Незважаючи на бомбардування, Харків живе і не збирається здаватися
-
02/03/2022
Харків'янам заборонено пересуватися тунелями метро
завантажити додаток на Google Play
завантажити додаток на ITunes