У міськраді відбувся прийом з нагоди Дня медпрацівника
16 червня 2017 16:21 Місто
У міськраді відбувся прийом з нагоди Дня медпрацівника Святковий прийом з нагоди Дня медичного працівника України пройшов сьогодні, 17 червня, в малій залі Харківської міської ради.

З нагоди професійного свята кращих медиків міста привітав Харківський міський голова Геннадій Кернес.

«Я хочу побажати вам, в першу чергу, здоров'я. Я, як ніхто інший, можу сказати, що лікарі - це сміливі люди, особливо лікарі, які сьогодні оперують воїнів, які отримали серйозні поранення в зоні АТО. Ви сміливі та цілеспрямовані люди, спасибі вам за вашу працю! Бажаю вам, щоб нові реформи, які торкнуться найближчим часом сфери охорони здоров'я, не порушили той баланс відносин, який склався у вас з пацієнтами», - зазначив Геннадій Кернес.

Міський голова також підкреслив, що міська рада продовжить підтримувати і розвивати систему охорони здоров'я в Харкові.

«Ви повинні бути впевнені, що ми не звернемо зі шляху постійної фінансової підтримки системи охорони здоров'я, придбання нового обладнання, проведення ремонтних робіт в медичних установах міста. Будемо залучати в цю сферу інвесторів. І якщо в Україні відбудеться реформа і ви захочете стати самостійними, я думаю, що ви сім разів відміряєте і один раз відріжете. Упевнений, в цьому процесі ви поступите правильно», - підсумував Геннадій Кернес.

З Днем медичного працівника лікарів також привітала заступник міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан.

«У мене є відчуття, що ми - одна команда. Спасибі вам за те, що ми робимо спільну справу. Здоров'я вам, задоволення від вашої праці та всіх благ. У міській раді є розуміння того, що відбувається в галузі охорони здоров'я в цілому в державі. Ми про це дуже турбуємося, оскільки боїмося щось втратити або зруйнувати в цій сфері. Сподіваюся, все нові кроки ми будемо робити обережно, ретельно продумуючи кожне рішення», - зазначила Світлана Горбунова-Рубан.

Віце-мер вручила керівникам медичних установ, терапевтам, хірургам, стоматологам і медсестрам Почесні грамоти виконавчого комітету міської ради та Подяки Харківського міського голови.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини