У міськраді пройшов прийом з нагоди Дня місцевого самоврядування
07 грудня 2021 11:49 Місто
У міськраді пройшов прийом з нагоди Дня місцевого самоврядування Прийом з нагоди Дня місцевого самоврядування відбувся сьогодні, 7 грудня, у Харківській міській раді.

Представників департаментів та районних адміністрацій привітав та подякував їм за роботу Харківський міський голова Ігор Терехов.

«Мені дуже хочеться, щоб ви ставилися до людей не як чиновники - люди, які наділені владою та певними повноваженнями. Адже до вас звертаються не тоді, коли добре, а з проханнями про допомогу, і від того, наскільки ви будете людяні, залежить відношення харків'ян до міської влади. Ставтеся до людей із душею. Я вдячний кожному з вас за роботу. Міцного вам здоров'я, щастя, благополуччя та успіхів. Ми продовжимо разом розвивати Харків», - наголосив Ігор Терехов.

Також міський голова вручив представникам органів місцевого самоврядування Почесні грамоти Харківської міської ради, Почесні грамоти виконавчого комітету та Подяки міського голови.

Довідка. День місцевого самоврядування – професійне свято всіх, хто працює у сільських, селищних, міських, районних та обласних радах. Встановлене Указом Президента України від 25 листопада 2000 року з огляду на велике значення місцевого самоврядування для розвитку народовладдя, демократизації суспільних відносин та зміцнення української державності. Дата обрана не випадково - 7 грудня 1990 року Верховною Радою Української РСР було прийнято Закон «Про місцеві ради народних депутатів Української РСР та місцеве самоврядування».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини