У міськраді пройде конференція «Чужих дітей не буває» (уточнено час)
10 липня 2019 16:15 Анонс
У міськраді пройде конференція «Чужих дітей не буває» (уточнено час) Конференція партнерів міського соціального проекту «Єдина соціальна мережа» на тему «Чужих дітей не буває» відбудеться 11 липня у великій залі Харківської міської ради (пл. Конституції, 7).

На конференції буде представлена ​​інформація щодо реалізації соціальних проектів і виконання соціального замовлення в системі міського соціального проекту «Єдина соціальна мережа» в 2018-2019 рр. Зокрема, йтиметься про надання інноваційних соціальних послуг, допомоги і підтримки сім'ям з дітьми, дітям пільгових категорій.

У конференції візьмуть участь заступник міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан, депутати Харківської міської ради, представники органів місцевого самоврядування, які займаються питаннями надання різної допомоги і підтримки сім'ям з дітьми, заступники голів районних адміністрацій, представники соціальних служб у справах сімей, дітей та молоді, а також громадські організації-партнери міського соціального проекту «Єдина соціальна мережа».

Початок конференції - о 14:00.

Довідка. Міський соціальний проект «Єдина соціальна мережа» реалізується в Харкові вже 20 років в рамках Програми сприяння безпечній життєдіяльності у сфері соціального захисту населення міста Харкова. Учасниками та партнерами проекту є органи місцевого самоврядування та громадські організації соціального спрямування, які надають різні види соціальних послуг жителям територіальної громади міста.

Друкувати
Останні новини