У міськраді провели оперативну нараду з можливої негоди
21 липня 2021 15:34 Місто
У міськраді провели оперативну нараду з можливої негоди Оперативна нарада щодо готовності міських служб до негоди відбулася сьогодні, 21 липня, в Харківській міській раді.

У ній взяли участь заступники міського голови, директори департаментів та комунальних підприємств. Провів нараду перший заступник Харківського міського голови Олександр Новак.

Як повідомив заступник міського голови з питань інфраструктури міста Євгеній Водовозов, служби готові до можливої ​​надзвичайної ситуації. Зокрема, завершується огляд дощоприймальних колодязів, і в разі великих опадів оперативні бригади виїдуть і розчистять їх. Також сформовані дорожні бригади, бригади по міськелектротранспорту, підготовлена ​​необхідна техніка. На станціях метрополітену заготовлені мішки з піском і виконані інші роботи.

Також в місті сформовані чергові бригади, які, в разі необхідності, займуться розпилом і вивезенням дерев, що впали. В першу чергу будуть розчищати дороги, щоб не ускладнювати рух.

Представники ДСНС повідомили, що підготовлена ​​техніка, надувні човни та інше спорядження, яке може знадобитися в разі негоди. У кожному районі працюватимуть чергові.

Також необхідні роботи виконають на КП «ХТМ», КП «Харківводоканал», КП «Підземне місто» та інші служби.

Як повідомив після наради Олександр Новак, в ході наради було проаналізовані можливі проблемні ситуації і підтверджена готовність служб до негоди.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини