У міськраді привітали працівників банківської сфери Харкова
20 травня 2019 15:32 Місто
У міськраді привітали працівників банківської сфери Харкова Прийом з нагоди Дня банківських працівників відбувся сьогодні, 20 травня, у Харківській міській раді.

У заході взяли участь заступник Харківського міського голови - директор Департаменту економіки та комунального майна Михайло Фатєєв, президент Харківської банківської спілки Олена Жукова,  керівники та працівники банківських установ, які здійснюють свою діяльність у Харкові, та представники профільних вищих навчальних закладів.

Віце-мер привітав усіх присутніх з професійним святом. Він зазначив, що сьогодні в Україні намітилося поліпшення економічної ситуації, зокрема, за даними Національного банку України, вперше за 4 роки в країні було відзначено зростання прибутковості банківської системи.

«Сьогодні в місті разом з банками реалізується ціла низка проектів, в тому числі програма по «теплих» кредитах, кредитування комунальних підприємств та інші. Крім того, до Харкова активно залучаються інвестиції від міжнародних фінансових установ. Я впевнений, що спільними зусиллями ми забезпечимо реалізацію завдань, поставлених перед нами як жителями міста, так і державою. А результат цієї роботи кожен з нас бачить - Харків упорядковується і практично за всіма показниками соціально-економічного розвитку є лідером серед інших міст України. Я бажаю вам професійних досягнень, нових проектів, фінансової стабільності і нескінченної енергії для втілення нових ідей», - зазначив Михайло Фатєєв.

Також колег з Днем банкіра привітала президент Харківської банківської спілки Олена Жукова. «Для кожного з нас професія банкіра - це покликання. За майже 30 років ми з вами подолали дуже багато перешкод. На нашу долю припав дуже непростий період, але ми з честю витримали всі випробування і тепер із впевненістю дивимося у майбутнє. Сьогодні ми зустрічаємо наше свято з хорошими результатами - знижується рівень інфляції, гривня стабільна і відновлюється довіра до банків», - підкреслила Олена Жукова.

За сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Харкова Михайло Фатєєв вручив кращим банківським працівникам Почесні грамоти виконавчого комітету Харківської міської ради і Подяки міського голови.

У свою чергу директор Харківської обласної дирекції АБ «Укргазбанк» Алла Пивовар зазначила, що в цьому році банкіри відзначають свій ювілейний, 15-й День банківських працівників. Від імені колег вона подякувала керівництву міста за підтримку і увагу до банківських працівників. «Мені приємно відзначити, що завжди з нагоди нашого професійного свята в мерії проводять урочистий прийом, де нагороджують наших кращих співробітників. Ми дякуємо керівництву міста за підтримку. І мені здається, в якому б банку ми не працювали, найголовніше звання, яке нас об'єднує, це те, що ми - харків'яни!» - сказала Алла Пивовар.

Зі списком нагороджених можна ознайомитися тут.

Довідка. Указом Президента України від 6 березня 2004 року встановлено День банківських працівників, який відзначається щорічно 20 травня. Банківська система України бере початок від прийняття в березні 1991 року Верховною Радою Закону України «Про банки і банківську діяльність».

Друкувати
Останні новини