У міськраді пояснили особливості отримання безготівкової пільги на оплату послуг ЖКГ
16 січня 2020 20:58 Суспільство
У міськраді пояснили особливості отримання безготівкової пільги на оплату послуг ЖКГ Якщо пільговик оформив безготівкову форму виплати пільг на послуги ЖКГ, то частину платежів за нього може здійснювати «Ощадбанк», а частину - він сам.

Про це сьогодні, 16 січня, у телевізійній програмі «Харьковские известия» повідомила директор Департаменту праці та соціальної політики Лариса Болгова.

За її словами, «Ощадбанк» перераховує кошти постачальникам послуг у наступній послідовності: постачання теплової енергії, постачання і розподіл природного газу або постачання і розподіл електричної енергії при наявності відповідного виду індивідуального опалення, постачання гарячої води, централізоване водопостачання, централізоване водовідведення, постачання та розподіл електричної енергії, постачання і розподіл природного газу, поводження з побутовими відходами, послуги з управління багатоквартирним будинком, внески за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку.

«Тобто зараз «Ощадбанк» перераховує кошти не за пропорційним принципом, коли за кожну послугу проводився розрахунок у рівних відсотках від суми пільги, а за пріоритетним - коли спочатку проводиться оплата за тепло, газ, електроенергію і т. д. Якщо суми пільги недостатньо, то оплачуються лише ті послуги, на які вистачить коштів. А послуги, за які потрібно доплатити, - «Ощадбанк» надішле вам SMS з розмірами доплати за кожним видом послуги. Також ви можете зайти до свого особистого кабінету на сайті «Ощадбанку», де відображається рух коштів за вашим обліковим записом», - пояснила Лариса Болгова.

Вона зазначила, що пільговик може визначити іншу послідовність перерахування коштів за послуги, подавши відповідну заяву до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини