У міськраді обговорили участь харківських курсантів в параді до Дня Незалежності
12 липня 2021 15:28 Місто
У міськраді обговорили участь харківських курсантів в параді до Дня Незалежності Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 12 липня, зустрівся з керівниками парадних розрахункових військових вишів Харківського гарнізону, які відповідають за підготовку параду до Дня Незалежності України.

Цього року на святковому параді у столиці Харків представлятимуть понад 700 курсантів з п'яти вишів: Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба, Національної академії Національної гвардії України, Харківського національного університету внутрішніх справ, Військового інституту танкових військ НТУ «ХПІ» та Національного університету цивільного захисту України.

Ігор Терехов зазначив, що участь харків'ян у військовому параді до 30-річчя незалежності України - дуже почесна місія.

«Для нас це не тільки неймовірна гордість, а й велика відповідальність. Я сам служив в армії і не з чуток знаю, що таке стройова підготовка і наскільки вона буває виснажливою. Однак у цей нелегкий для нашої країни час ми зобов'язані показати бойову міць нашої армії. Упевнений, що з цим ви впораєтеся на відмінно», - звернувся до військових Ігор Терехов.

У свою чергу начальник Інституту танкових військ НТУ «ХПІ», полковник Олександр Серпухов зазначив, що Харківський гарнізон - це згуртований колектив, якому під силу впоратися з будь-якими завданнями. «Немає сумніву, що старання наших курсантів отримають найвищу оцінку», - підкреслив він.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини