У міськраді нагородили переможців конкурсу «Молода людина року»
04 жовтня 2021 16:52 Суспільство
У міськраді нагородили переможців конкурсу «Молода людина року» Нагородження переможців і лауреатів міського конкурсу «Молода людина року 2021» відбулося сьогодні, 4 жовтня, в мерії.

Церемонію нагородження провів секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Він зазначив, що завдяки діалогу, який сьогодні налагоджений між міською владою та молоддю, Харкову вдається успішно розвиватися.

«Я дуже хочу, щоб Харків був молодіжним містом. Щоб тут народжувалися креативні ініціативи, які б потім тиражувалися не тільки всєю Україною, а й містами Європи. Для нас важливий конструктивний діалог з молоддю, адже саме від цього залежить вектор розвитку Харкова. Не бійтеся пропонувати найсміливіші ідеї, беріть участь у всіх проєктах, будьте генератором розвитку нашого міста! Нехай ця зустріч стане фундаментом наших тривалих відносин, а нагорода - вашим стимулом для ще більших перемог в майбутньому!» - звернувся секретар міськради до молодих людей.

За результатами міського етапу конкурсу були визначені 10 переможців і 20 лауреатів, яким вручили сертифікати на отримання грошової премії в розмірі, відповідно, 5 тис. і 3 тис. грн.

Нагадаємо, цього року конкурсу «Молода людина року» виповнюється 20 років. Мета конкурсу - підтримка обдарованої і талановитої молоді, заохочення значущих досягнень молоді у різних сферах суспільного життя, нагородження кращих молодих фахівців в області виробничої, навчальної, управлінської, громадської і творчої діяльності.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини