У міській раді відзначили досягнення харків'ян
21 серпня 2021 14:49 Місто
У міській раді відзначили досягнення харків'ян Харків'янам, які зробили вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста, сьогодні, 21 серпня, вручили нагороди Харківської міської ради.

Святковий прийом, присвячений Дню міста та Дню Незалежності України, пройшов у Харківській міській раді.

Почесні грамоти виконавчого комітету та Подяки міського голови харків'янам вручив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

«Завдяки вам наше місто з кожним роком стає краще. Попереду у нас багато планів і напруженої роботи, тому що темп, який задав Геннадій Кернес і який ми підтримуємо, вимагає максимальної самовіддачі. Ми хочемо, щоб наше місто було найкомфортнішим і затишним, щоб ним захоплювалися гості, і, думаю, що у нас з вами це вийде. Напередодні свята я дякую кожному з вас за роботу, бажаю здоров'я, щастя, успіхів і святкового настрою», - звернувся до присутніх Ігор Терехов.

Серед нагороджених були колектив Харківського конструкторського бюро з машинобудування імені О.О. Морозова, представники Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, Центру реабілітації молодих інвалідів та членів їхніх сімей «Право вибору», КП «Харківські теплові мережі», Харківського машинобудівного заводу «ФЕД», Департаменту патрульної поліції, КП «Міськсвітло», Національного університету цивільного захисту України, а також низки інших установ і громадських об'єднань.

Нагадаємо, що 23 серпня в Харкові пройде церемонія покладання на Меморіалі Слави, концерт на пл. Свободи і в сквері «Стрілка», а 24 серпня - концерт з нагоди 30-річчя незалежності України.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини