У міській раді привітали працівників житлово-комунального господарства
18 березня 2021 15:21 Місто
У міській раді привітали працівників житлово-комунального господарства Прийом з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення пройшов сьогодні, 18 березня, у Харківській міській раді.

У ньому взяли участь співробітники комунальних підприємств «Харківводоканал», «Харківські теплові мережі», «Харківблагоустрій», «Харківське ремонтно-будівельне підприємство», «Муніципальна компанія поводження з відходами», «Харківзеленбуд», «Центр поводження з тваринами», приватних підприємств.

З прийдешнім професійним святом їх привітав секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

«У вас нелегкий шматок хліба. Робота співробітників сфери житлово-комунального господарства завжди буде основною для забезпечення життєдіяльності будь-якого міста, тим більше такого мегаполісу, як Харків. Спасибі за те, скільки всього було зроблено взимку. Зараз настає весна, і робота не зупиняється - потрібно приводити до ладу двори, підтримувати місто в чистоті, як це завжди у нас було, висаджувати квіти, дерева і знову готуватися до зими. Ви працюєте у будь-який пору року і в будь-яку погоду - холод, снігопад, дощі. Я вдячний вам за вашу нелегку працю, дуже ціную її і хочу, щоб ви були здорові, щоб у вас були гідні зарплати. Нехай у ваших родинах панують спокій і благополуччя. Зі святом!» - сказав секретар міської ради.

За багаторічну плідну працю та з нагоди професійного свята Ігор Терехов вручив співробітникам сфери житлово-комунального господарства і побутового обслуговування Почесні грамоти Харківської міської ради, Почесні грамоти виконавчого комітету міської ради та Подяки міського голови.

З повним списком нагороджених можна ознайомитися тут.

Відзначимо, що День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення відзначається в Україні у третю неділю березня, цього року - 21 березня.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини