У міській раді підтримають бізнес під час карантинних обмежень
23 жовтня 2020 16:43 Суспільство
У міській раді підтримають бізнес під час карантинних обмежень Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 23 жовтня, провів зустріч з підприємцями міста.

У зустрічі взяли участь представники громадського харчування, готельного бізнесу, торгової мережі.

Всі вони просили підтримати їх під час карантинних обмежень, пов'язаних з COVID-19. Представники малого бізнесу зазначили, що продажі в магазинах впали, минулі колекції одягу ще не розпродані, а громадське харчування втрачає клієнтів через графік роботи до 20:00, тому що багато людей приходили в ресторани пізно ввечері.

Ігор Терехов зазначив, що міська влада розуміє, з якими проблемами зіткнувся бізнес, але є протиепідемічні заходи, яких слід дотримуватися.

«Тому ми прийняли рішення не закривати фітнес-центри, ринки, продовольчі магазини, ТРЦ (крім розважальних зон), заклади громадського харчування, торгового і побутового обслуговування. При цьому нічні клуби і бари не будуть відкриті. Ми знаходимося у «червоній» зоні», - підкреслив перший віце-мер.

Він пообіцяв, що міська рада розгляне деякі можливості для підтримки бізнесу в умовах пандемії і проінформує підприємців.

Також Ігор Терехов зазначив, що в Харкові створюють умови для залучення інвесторів, розвивають інфраструктуру, створюють нові робочі місця.

У липні в місті відкрився перший в Україні центр підтримки представників малого та середнього бізнесу «Дія. Бізнес». Міська влада першою підтримала міністерство у впровадженні онлайн-реєстрації фізичних осіб-підприємців. У місті запустили безкоштовний сервіс для підприємців «To be», де можна отримати онлайн-консультації. Крім того, продовжують приділяти увагу розвитку молодіжного підприємництва.

Зазначимо, що всю актуальну інформацію для бізнесу під час карантину можна дізнатися на сайті Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку у спеціальному розділі.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини