У міській раді нагородили вчителів Основ'янського і Слобідського районів
02 жовтня 2020 18:21 Освіта
У міській раді нагородили вчителів Основ'янського і Слобідського районів Прийом працівників освіти Основ'янського і Слобідського районів пройшов сьогодні, 2 жовтня, в Харківській міській раді.

З майбутнім професійним святом педагогів привітав перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

Він зазначив, що професія вчителя дуже відповідальна і почесна, а майбутній День працівників освіти - особливе свято для кожної людини.

«Ми всі пам'ятаємо своїх перших вчителів і класного керівника і з вдячністю згадуємо шкільні роки як одні з найпрекрасніших і особливих у нашому житті. Ми довірили вам наших дітей, і від того, яку ви дасте їм освіту і як до них поставитеся, залежить їхнє майбутнє і настрій у наших сім'ях. Я захоплююся вашим умінням знаходити особливий підхід до кожної дитини. Бажаю вам нових успіхів, гарного настрою, міцного здоров'я, сімейного щастя і благополуччя. Прийміть найщиріші і теплі побажання від Харківського міського голови Геннадія Кернеса», - сказав перший віце-мер.

Ігор Терехов вручив кращим представникам сфери освіти Подяки міського голови та Почесні грамоти виконавчого комітету Харківської міської ради.

На честь свята для вчителів виступили харківські артисти.

Зазначимо, що з 850 педагогів Основ'янського району двоє мають звання «Заслужений вчитель України», п'ять - ступінь кандидата наук, 29 - звання «Відмінник освіти України», чотири педагоги нагороджені медаллю «Василь Сухомлинський», сім - заслужені тренери України і п'ять - майстри спорту міжнародного класу.

Педагоги Слобідського району підготували за рік 239 переможців і призерів олімпіад, Малої академії наук та турнірів всеукраїнського рівня. 74 учні стали переможцями міжнародних інтелектуальних змагань. За результатами ЗНО-2020 одна школа увійшла в ТОП-100 кращих шкіл України, а чотири - у ТОП-20 кращих шкіл міста.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини