У метро продовжують встановлювати турнікети для оплати проїзду банківською картою
26 листопада 2020 11:47 Інфраструктура
У метро продовжують встановлювати турнікети для оплати проїзду банківською картою Турнікети для безконтактної оплати проїзду у Харківському метрополітені запрацюють завтра, 27 листопада, на станціях метро «Проспект Гагаріна» та «Пушкінська».

Як повідомили у Департаменті цифрової трансформації, апарати для оплати проїзду банківською картою будуть встановлені у вестибюлях №1 і 2 на станції метро «Проспект Гагаріна» і у вестибюлі №1 на станції «Пушкінська».

Зазначимо, що система оплати проїзду у Харківському метрополітені банківськими картами почала працювати у вересні. Турнікети для безконтактної оплати проїзду вже є на станціях метро «Держпром», «Метробудівників», «Архітектора Бекетова», «23 Серпня», «Ботанічний сад», «Університет», «Спортивна», «Завод імені Малишева», «Захисників України» та «Академіка Барабашова». Протягом чотирьох місяців планується встановити по одному такому апарату на всіх станціях.

Нагадаємо, що оплата проїзду банківськими картами впроваджена у рамках розширення системи «E-ticket». Проєкт реалізується Харківською міською радою спільно з компанією «VISA», компанією-інвестором «Платіжний центр» та АТ «Ощадбанк», який обслуговує банківські транзакції. При цьому кошти з міського бюджету не виділялися.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини