У медуніверситеті вчили мити руки та видаляти зуби
21 вересня 2019 23:03 Освіта
У медуніверситеті вчили мити руки та видаляти зуби Одним із найпопулярніших місць освітнього проекту «Ніч науки» став Харківський національний медичний університет, який відвідали тисячі харків'ян і гостей міста.

Гостям вишу надали можливість визначити свою групу крові, дізнатися, які мікроорганізми знаходяться на долонях, а які - викликають стоматологічні захворювання. Студенти університету вчили охочих, як правильно мити руки і чистити зуби, тому що більшість людей робить це неправильно. Також вони показували, як проводити серцево-легеневу реанімацію, вимірювати пульс і тиск, робити внутрішньовенні і внутрішньом'язові ін'єкції тощо. Ті, хто цікавиться стоматологією, могли спробувати зробити укол і видалити зуб на штучних моделях.

Як розповів проректор з наукової роботи ХНМУ Валерій Мясоєдов, усі локації були орієнтовані на людей різного віку - від п'яти років і до глибокої старості.

«Тут представлена ​​медицина від мікроскопа до свідомості людини. Перед кафедрами ми ставили одне завдання: все, що ви покажете, має бути цікаво тим, хто сюди прийде. За фактом, наш університет представив медицину простою мовою, але з нюансами, які приховує у собі кожен медичний напрямок. Ми говоримо просто про складні речі, надаємо первинні консультації. І всі бажаючі, навіть маленькі діти, можуть спробувати себе у ролі лікаря, дослідника», - зазначив Валерій Мясоєдов.

Однією з родзинок «Ночі науки» в медуніверситеті стала виставка «Медицина народів світу», на якій іноземні студенти представили матеріали і продукти харчування, які використовуються в їхніх країнах в якості лікувальних народних засобів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини