У Манжосовому яру висадили 40 дерев
07 листопада 2012 12:44
У Манжосовому яру висадили 40 дерев У Манжосовому яру на Північній Салтівці сьогодні, 7 листопада, висадили 40 дерев.

У заході взяли участь директор Департаменту комунального господарства Віктор Кітанін, комунальники, місцеві жителі. Вони висадили 23 скандинавські і сім плакучих горобин, а також 10 кулястих ясенів.

«Три тижні тому в Манжосовому яру був Харківський міський голова Геннадій Кернес, який оглянув хід робіт і дав доручення, щоб тут висадили нові декоративні дерева. Вони мають зміцнити насипні схили. Сьогодні ми висадили дерева особливо цінних порід, яких мало в Україні. Ці горобини стійкі до спеки та морозів, а кулястих ясенів по країні всього 5 тис. штук, і вони живуть до 300 років. Я сподіваюся, що виконані тут роботи покажуть жителям Північної Салтівки, що міська влада дотримується своїх обіцянок. Фактично, саджанням дерев ми завершуємо першу чергу реконструкції Манжосового яру», - зазначив Віктор Кітанін.

Він також повідомив, що другу чергу реконструкції виконають наступного року. При цьому директор департаменту уточнив, що пішохідний міст біля дамби, яким місцеві жителі активно користуються, буде готовий уже цього року.

Довідка. Комплексний благоустрій Манжосового яру проводять у 2012 році за дорученням Харківського міського голови Геннадія Кернеса після зустрічі з жителями Київського району.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

    У Манжосовому яру висадили 40 дерев У Манжосовому яру висадили 40 дерев У Манжосовому яру висадили 40 дерев У Манжосовому яру висадили 40 дерев У Манжосовому яру висадили 40 дерев У Манжосовому яру висадили 40 дерев У Манжосовому яру висадили 40 дерев У Манжосовому яру висадили 40 дерев У Манжосовому яру висадили 40 дерев У Манжосовому яру висадили 40 дерев У Манжосовому яру висадили 40 дерев У Манжосовому яру висадили 40 дерев У Манжосовому яру висадили 40 дерев У Манжосовому яру висадили 40 дерев У Манжосовому яру висадили 40 дерев У Манжосовому яру висадили 40 дерев У Манжосовому яру висадили 40 дерев У Манжосовому яру висадили 40 дерев У Манжосовому яру висадили 40 дерев У Манжосовому яру висадили 40 дерев У Манжосовому яру висадили 40 дерев У Манжосовому яру висадили 40 дерев У Манжосовому яру висадили 40 дерев У Манжосовому яру висадили 40 дерев У Манжосовому яру висадили 40 дерев

Друкувати
Останні новини