У літмузеї презентують книги про Голодомор
20 листопада 2019 16:46 Культура
У літмузеї презентують книги про Голодомор Книги про Голодомор в Україні презентують 21 листопада у Харківському літературному музеї.

За словами організаторів, захід присвячений Дню пам'яті жертв голодоморів в Україні. У програмі вечора - спогади письменників про Голодомор 1932-1933 років та презентація видань Українського інституту національної пам'яті.

Харків'янам представлять такі книги:

- «По той бік себе. Соціально-психологічні та культурні наслідки Голодомору і сталінських репресій». Автор розглянула методи радянської влади, з'ясувала їх вплив на світосприйняття українського суспільства, показала механізми формування радянської ідентичності, запропонувала шляхи подолання психологічних і соціальних проблем на сучасному етапі.

- «Людяність у нелюдяний час». Книга присвячена благодійникам, які у 1932-1933 роках допомагали вижити тим, хто голодував. У виданні представлена ​​інформація про більш ніж 180 осіб часів Голодомору, прізвища та імена яких встановлені за документальними даними та усними свідченнями.

- «Репресовані щоденники. Голодомор 1932-1933 років в Україні». Автори книги - селянин, вчителька, студент, партієць, які робили свої нотатки в надії на те, що їх прочитають тисячі людей.

- «Анастасія Лисивець. Скажи про щасливе життя». В основі збірки - спогади про Голодомор. Твір писала у 1970-1980-тих роках минулого століття сільська вчителька «в шухляду», без надій на прижиттєве опублікування.

Під час презентації книги роздаватимуть безкоштовно.

Початок - о 18:30, вхід - вільний. Детальніше - тут.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини