У Ленінському районі встановлять одинадцять майданчиків для занять стріт-воркаутом
02 вересня 2015 12:57 Інфраструктура
У Ленінському районі встановлять одинадцять майданчиків для занять стріт-воркаутом Одинадцять спортивних майданчиків для занять стріт-воркаутом встановлять цьогоріч у Ленінському районі.

Зокрема, сьогодні, 2 вересня, спортивний майданчик з'явився в районі будинку по вул. Котлова, 226 на Сортировці.

Як зазначив голова Адміністрації Ленінського району Максим Мусєєв, в місті діє програма щодо розвитку спорту, яку особисто курирує Харківський міський голова Геннадій Кернес. За словами голови райадміністрації, на сьогоднішній день в районі вже встановили чотири такі спортмайданчики. Крім того, у дворах Ленінського району вже з'явилося 20 нових дитячих ігрових майданчиків, а ще 16 - встановлять до настання холодів.

З проханням встановити спортивні та ігрові майданчики до керівництва районної адміністрації звертаються самі мешканці. «Ми працюємо спільно. Жителі звертаються по інтернету, через соціальні мережі, телефонують за мобільними телефонами, які ми завжди готові дати для вирішення проблем», - зазначив Максим Мусєєв.

У свою чергу начальник служби КП «Жилкомсервіс» Ленінського району Сергій Хмельницький зазначив, що в районі продовжують упорядковувати двори. Зокрема, у дворі будинку по вул. Котлова, 226, де сьогодні з'явився спортмайданчик, недавно відремонтували внутрішньоквартальну дорогу і встановили світильники.

Нагадаємо, що цьогоріч в Харкові відкриють 40 майданчиків для занять стріт-воркаутом. Вони комплектуються з декількох турніків різної величини, шведської стінки, брусів. Територію майданчиків покривають гранвідсівом і щебенем, займатися спортом на майданчику можна в будь-яку погоду.

Друкувати
Останні новини