У Ленінському районі пройшов традиційний турнір з волейболу
12 грудня 2013 18:26
У Ленінському районі пройшов традиційний турнір з волейболу У Ленінському районі пройшов турнір з волейболу серед школярів на Кубок голови адміністрації району.

Нагородження переможців турніру відбулося сьогодні, 12 грудня, в гімназії №13. Всього в змаганнях взяли участь 110 старшокласників, які увійшли до складу 11 збірних команд загальноосвітніх навчальних закладів Ленінського району.
 
Переможцем турніру і володарем головного кубка стала команда гімназії №13. Друге місце зайняли юні спортсмени із загальноосвітньої школи №67, третє - учні школи №136.
 
Зазначимо, цей турнір проводиться з 2006 року. У нинішньому році пред початком ігор, під час відкриття турніру, спортсмени волейбольної команди «Локомотив» провели для школярів майстер-клас.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини