У Кулиничах почала працювати сучасна система каналізації
29 вересня 2015 15:57 ЖКГ
У Кулиничах почала працювати сучасна система каналізації У жителів селища Кулиничі з'явилася сучасна система каналізації.

Введення в експлуатацію напірного каналізаційного колектора діаметром 225 мм, в комплексі з каналізаційною насосною станцією, відбувся сьогодні, 29 вересня.

Як повідомив в ході відкриття системи директор Департаменту комунального господарства Віктор Кітанін, територія селища стала міською в 2013 році після розширення меж Харкова, і міська влада взялася за розробку проекту системи водовідведення.

У свою чергу перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов зазначив, що реконструйованою системою каналізації вже користуються жителі висотних будинків, незабаром вона буде і у жителів приватного сектора.

«Це була велика проблема для селища. Сучасна система каналізації буде обладнана для всіх його жителів, що дозволить поліпшити умови їхнього життя», - підкреслив Ігор Терехов.

Як повідомив генеральний директор КП «Харківводоканал» Іван Корінько, раніше всі каналізаційні стоки скидалися в річку Немишля, що завдавало серйозної шкоди екології району. Крім того, велику проблему для жителів створював і постійний специфічний запах. Зараз всі ці проблеми усунені.

За інформацією КП «Харківводоканал», в 2013 році були виконані роботи з реконструкції каналізаційної насосної станції, будівництва напірного каналізаційного колектора, самопливного каналізаційного колектора по вул. Кулиничівський, водоводу. Загальна вартість робіт склала 23,3 млн грн. У 2014 році були виконані роботи з підземної частини каналізаційної насосної станції і напірного трубопроводу тощо. У 2015 році була прокладена траншея, в яку було укладено труби в дві нитки довжиною 293 погонних метри, проведений монтаж оглядового колодязя, прокладена траншея і покладений трубопровід (у дві нитки) діаметром 300 мм в сталевому футлярі діаметром 530 мм довжиною 38,5 м, завершено модернізацію вхідної камери каналізаційної насосної станції та інші роботи.

Довідка. Селище Кулиничі адміністративно розташоване у Фрунзенському районі міста Харкова. З 2013 року його територія включена в міську межу і становить 249 га. Рішенням сесії Харківської міської ради з 1 серпня 2013 року мережі водопроводу і каналізації селища Кулиничі передані на баланс КП «Харківводоканал».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини