У КП «Харківський вагоноремонтний завод» з'явиться новий цех
25 травня 2011 12:44
У КП «Харківський вагоноремонтний завод» з'явиться новий цех Ділянка з ремонту електричних машин з'явиться на базі підприємства КП «Харківський вагоноремонтний завод». Про це повідомив директор заводу Василь Вітченко на виїзному засіданні комісії з промисловості, економічного розвитку та власності, що проходило на території підприємства.

Як зазначив Василь Вітченко, нова ділянка виробництва з'явиться вже до 1 вересня, зараз закуповують устаткування й оснащають цей цех.
«На сьогоднішній момент на створення цієї ділянки ми витратили близько 75 тисяч гривень, але для її доопрацювання потрібно ще 60 тисяч, - зазначив директор підприємства. - Я впевнений: ознайомившись сьогодні з роботою заводу, депутати міськради побачили, на що витрачаються бюджетні кошти. Також я сподіваюся, що вони допоможуть нам і в створенні нового цеху».
За словами директора заводу, у кожному тролейбусі або трамваї можуть міститися відразу декілька електричних машин, які періодично потребують ремонту. Раніше КП «Міськелектротранс» закуповувало деталі в приватних компаній в інших містах. Проте після створення ділянки з ремонту електричних машин багато деталей робитимуть у Харкові.
У цей час на вагоноремонтному підприємстві модернізують і ремонтують трамваї міста, поліпшують їхній технічний ресурс, комфортність і надійність. Саме тут було створено нові трамваї для Харкова. Також підприємство не тільки проводить капітальний ремонт рухомого складу харківського міського електричного транспорту, але й виконує замовлення з інших міст.
Друкувати
Останні новини