У кожному районі Харкова відремонтують не менше п'яти великих доріг
12 лютого 2013 14:57
У кожному районі Харкова відремонтують не менше п'яти великих доріг Цього року в кожному районі міста Харкова планують відремонтувати не менше п'яти великих доріг.

Про це сьогодні, 12 лютого, повідомив заступник директора Департаменту будівництва й дорожнього господарства Ігор Жданюк.

Він зазначив, що стільки вулиць дорожники намагаються ремонтувати щороку. В останні роки плани вдається реалізувати. У нинішньому році заплановано відремонтувати кілька об'єктів, серед яких - вулиці Червоноармійська, Котлова, Олексіївська, Целіноградська, Архітекторів, Кибальчича, Тимурівців. Крім того, в місті планують привести до ладу перехрестя, суміщені з трамвайними коліями, наприклад такі, як вул. Героїв Праці - вул. Академіка Павлова. Також в зоні уваги шляховиків будуть транспортні магістралі на Салтівці: від пр. Тракторобудівників до вул. Гвардійців Широнінців та вул. Блюхера.

За словами заступника директора департаменту, у місті є дороги, які вимагають комплексної реконструкції, тому їх ремонт може бути тривалим. Наприклад, реконструкція пров. Піскуновського була розпочата два роки тому. Вона спрямована не на проїжджу частину, а на транспортну розв'язку йі ремонт комунікацій. Також в тому районі ремонтують мости, які ведуть до провулку, і розчищають річку.

Ігор Жданюк зазначив, що конкретна кількість та перелік доріг, які відремонтують цього року, стануть відомі після 27 лютого, після звіту про виконання бюджету на 2012 рік та розподілу коштів на 2013 рік.

Також заступник директора департаменту відзначив, що ситуація з ушкодженнями дорожнього покриття вулиць і магістралей міста цього року набагато краща, ніж була 5-10 років тому.

«Ми знаємо, які ділянки не відремонтовані, постійно моніторимо якість дорожнього покриття, ділянки, де проходять інженерні мережі. Ми також щільно працюємо зі службою «15-62». Вони повідомляють нам, в яких районах найбільше надходить скарг, і ми оперативно реагуємо на них. Є нормативи, які дозволяють визначати «ямковість» доріг. Ми дивимося, чи є на дорожніх покриттях тріщини, просідання, ямки, чи немає аварійних розриттів, і усуваємо їх », - зазначив Ігор Жданюк.

Він також підкреслив, що велика частина міських доріг на порядок краща, ніж заміські.
 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини