У комунальну власність передається відомчий будинок
09 липня 2014 15:30
У комунальну власність передається відомчий будинок Ще один відомчий житловий будинок буде прийнятий до комунальної власності міста Харкова.
Акт прийому-передачі затвердили сьогодні, 9 липня, на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради. 

Так, на баланс міста переходить частина житлового будинку по вул. Гвардійців Широнінців, 15/46 (секції №4, 5, 6, 7, 8), який раніше належав ДП «Харківський електромеханічний завод».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини