У Київському районі вшанували пам'ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС
26 квітня 2019 11:14 Суспільство
У Київському районі вшанували пам'ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС Захід, присвячений 33-й річниці ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, відбувся 25 квітня біля пам'ятника Героям Чорнобиля.

Вшанувати пам'ять загиблих в ядерному вогні прийшли учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, школярі, жителі району.

Перед присутніми виступили заступник голови Адміністрації Київського району Володимир Івлєв та керівник Київської районної організації «Чорнобиль» Петро Прокопенко. Священик Української православної церкви отець Олексій провів молебень за померлими учасниками-чорнобильцями.

Присутні вшанували пам'ять загиблих і померлих ліквідаторів хвилиною мовчання та поклали квіти до пам'ятника Героям Чорнобиля.

Довідка. У Київському районі міста Харкова в даний час проживають 1076 потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС, з них - 618 учасників ліквідації аварії; 359 громадян, які постраждали від ядерного вибуху; 101 вдова ліквідатора; 17 осіб, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій; 135 дітей, які постраждали від наслідків вибуху. З січня 2019 року в Київському районі померло 10 осіб, смерть яких пов'язана з аварією на ЧАЕС.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини