У Київському районі триває ремонт внутрішньоквартальних доріг і тротуарів
05 листопада 2020 09:47 Інфраструктура
У Київському районі триває ремонт внутрішньоквартальних доріг і тротуарів Ремонт внутрішньоквартальних доріг і пішохідних зон проводиться по вул. Академіка Павлова, 309.

Ремонт йде у дворі, в якому розташовано кілька багатоповерхових будинків. Як повідомив виконроб Максим Чепенко, будуть відремонтовані дороги та тротуари, у кожного з під'їздів буде зроблено зниження дорожнього борту для комфорту людей з особливими потребами, літніх людей і мам з колясками. Будуть облаштовані місця для паркування автомобілів і сміттєвих контейнерів. Зараз шляховики займаються встановленням нового бордюру.

«Тут зруйнований бортовий камінь уздовж проїжджої частини, дорожнє покриття. З проханням відремонтувати внутрішньоквартальну дорогу жителі будинків звернулися до мера нашого міста Геннадія Кернеса. У зв'язку з цим прийнято рішення про капітальний ремонт всієї інфраструктури цього двору», - зазначив виконроб.

За його словами, на другому етапі комунальники відновлять проїжджу частину внутрішньоквартальних доріг, буде заасфальтовано дорожнє покриття на площі близько 13 тис. кв. м, тротуари - на площі близько 7 тис. кв. м.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини