У Київському районі реконструюють Карякін сад і відкриють бібліотеку
13 травня 2021 15:09 ЖКГ
У Київському районі реконструюють Карякін сад і відкриють бібліотеку Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 13 травня, зустрівся з жителями Київського району.

Харків'яни звернулися до Ігоря Терехова з проханням виконати реконструкцію Карякіного саду і Журавлівського гідропарку.

Секретар міської ради повідомив, що реконструкція Карякіного саду запланована на наступний, 2022-й, рік. Там планується встановити спортивні, дитячі майданчики і створити зони відпочинку з лавками.

Також у 2022 році почнеться масштабна реконструкція Журавлівського гідропарку, яку планують завершити протягом півтора-двох років, оскільки там потрібно буде виконати великий комплекс будівельних робіт.

«На сесії я презентував попередній проєкт. Там будуть бігові та пішохідні доріжки, прекрасна набережна, зони відпочинку, фудкорти, човнова станція. Це новий проєкт для Харкова. Люди будь-якого віку зможуть проводити час в гідропарку, і, думаю, що він стане одним з улюблених місць відпочинку», - повідомив Ігор Терехов.

Крім того, жителі Салтівки звернулися з проханням відкрити бібліотеку-філію №50 Централізованої бібліотечної системи Київського району. Раніше бібліотека знаходилася в приміщенні дитячого садка №108, але після його ремонту і відкриття нових груп її тимчасово закрили. Жителі розповіли, що це була не просто бібліотека, а культурний центр для жителів Північної Салтівки, де проходили майстер-класи, виставки, читання, працював «Клуб здоров'я» для людей похилого віку та курси комп'ютерної грамотності.

Ігор Терехов зазначив, що бібліотеку відкриють в приміщення на вул. Наталії Ужвій, 82, яке раніше знаходилося на балансі Національної поліції, а зараз пустує. За словами секретаря міської ради, там виконають ремонт і облаштують все необхідне для дозвілля жителів.

Зазначимо, що також за підсумками звернень до секретаря Харківської міської ради буде виконаний ремонт покрівель, під'їздів, внутрішньо-квартальних доріг і надано матеріальну допомогу всім, хто потребує дорогого лікування або реабілітації після хвороби.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини