У Київському районі пройшов інтелектуальний конкурс серед дошкільнят
06 червня 2019 13:04 Освіта
У Київському районі пройшов інтелектуальний конкурс серед дошкільнят У Київському районі в 10-й раз пройшов інтелектуальний конкурс серед дітей старшого дошкільного віку «Чомусики».

Як повідомили в райадміністрації, конкурс проводиться з метою виявлення та підтримки обдарованих дітей, розвитку інтелектуально-творчого потенціалу особистості дитини старшого дошкільного віку. За десять років в конкурсі взяли участь понад 1 тис. вихованців закладів дошкільної освіти району.

У 2019 року в конкурсі взяли участь 104 дитини. Відбіркові тури проходили в чотирьох номінаціях: «Юні натуралісти», «Юні мовознавці», «Юні народознавці» та «Юні математики». Конкурс проводився в два етапи, I етап - в закладах дошкільної освіти, II етап - районний. На районному етапі спочатку визначалися переможці закладів дошкільної освіти, а в фінальному турі - переможці району. У фінал вийшли 12 дітей старшого дошкільного віку.

За підсумками змагань, переможцями інтелектуального конкурсу стали:

у номінації «Юний математик» - вихованці дитячих дошкільних установ Світозар Шевченко (ДНЗ №25), Катерина Васютіна (ДНЗ №382) та Євген Козлов (ДНЗ №109);

у номінації «Юний лінгвіст» - Мілослава Кириченко (ДНЗ №136), Аріна Чеботаева (ДНЗ №25) та Родіон Повар (ДНЗ №108);

у номінації «Юний натураліст» - Сергій Щербаков (ДНЗ №180), Олександра Єременко (ДНЗ №36), Валерія Лаушкіна (ДНЗ №123);

у номінації «Юний народознавець» - Мілана Пономаренко (ДНЗ №136), Марина Чехова (ДНЗ №413) та Марія Ланова (ДНЗ №25).

Нагородження і виступ переможців конкурсу пройшли на фінальному концерті, який відбувся 5 червня на базі Харківської гімназії №55. Юні конкурсанти були нагороджені пам'ятними подарунками від Благодійного фонду народного депутата України Олександра Грановського.

Для гостей та учасників свята виступили творчі колективи установ дошкільної освіти району.

Друкувати
Останні новини