У Київському районі нагородили переможців конкурсу «Молода людина року»
03 червня 2019 15:37 Суспільство
У Київському районі нагородили переможців конкурсу «Молода людина року» Нагородження переможців та лауреатів районного етапу міського конкурсу «Молода людина року» в 2019 році відбулося в Адміністрації Київського району.

За словами організаторів, цього року конкурс «Молода людина року» проводиться в 19-й раз. Його мета - виявлення і підтримка молоді Київського району, яка досягла значних результатів у навчанні, науковій, громадській та трудовій діяльності, а також у сферах мистецтва, культури та спорту.

Традиційно конкурс проводився в 10-ти номінаціях: «Учні загальноосвітніх шкіл», «Учні професійно-технічних закладів», «Студенти вишів III рівня акредитації», «Студент (курсант) вищого навчального закладу III-IV рівнів акредитації», «Наукова діяльність», «Культура і мистецтво», «Фізична культура і спорт», «Діяльність у сфері виробництва, підприємництва», «Діяльність у невиробничій сфері», «Громадська діяльність».

Переможцями та лауреатами стали учасники конкурсу, які досягли висот у своїй сфері діяльності.

Нагадаємо, на підставі рішення експертних рад в кожній номінації визначаються один переможець і два лауреати. Переможці районного етапу конкурсу візьмуть участь у міському етапі, який пройде у вересні.

Організатор заходу - Комітет у справах сім'ї, молоді та спорту Київського району Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

Друкувати
Останні новини