У Художньому музеї відкрилася виставка малюнків дітей з Харкова та Цинциннаті
04 лютого 2021 10:01 Міжнародне співробітництво
У Художньому музеї відкрилася виставка малюнків дітей з Харкова та Цинциннаті Презентація творчої виставки дитячих картин «TRANSPORT» відбулась учора, 3 лютого, у Харківському художньому музеї.

У відкритті взяли участь представники Департаменту міжнародного співробітництва міськради та громадської організації «Партнерство міст-побратимів Харкова та Цинциннаті». 

Зазначимо, що виставка є спільним проєктом Харкова та його міста-побратима Цинциннаті (США). Так, авторами робіт стали учні «Mariemonts City School» (Цинциннаті) та вихованці Харківської спеціалізованої школи №133 «Ліцей мистецтв», які продемонстрували сумісне, але особливе бачення цьогорічної тематики. 

«У дні скасованих авіарейсів, заборонених подорожей поїздами та автобусами, а також необхідності залишатися вдома та тримати дистанцію з сусідами і друзями ці малюнки стали ідеальним засобом спілкування для молодих художників Харкова та Цинцинаті», - сказала голова правління ГО «Партнерство міст-побратимів Харкова і Цинцинаті» Ірина Бакуменко.

Як зазначили в департаменті, проєкт дитячої творчості між Харковом і Цинциннаті став доброю традицією й сприяє розвитку міжмуніципального співробітництва.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини