У художньому музеї пройде виставка дитячих малюнків, присвячених Стародавній Греції
31 жовтня 2017 12:42 Культура
У художньому музеї пройде виставка дитячих малюнків, присвячених Стародавній Греції Кращі роботи, подані на VІІ Обласний конкурс дитячого малюнка «Сяйво Еллади», будуть представлені в Харківському художньому музеї з 4 по 19 листопада (вул. Жінок-Мироносиць, 11).

4 листопада в музеї підібьють підсумки конкурсу, який проходив в рамках 17-го сезону Днів грецької культури в Харкові. У ньому взяли участь понад 200 дітей, які в своїх роботах зобразили улюблених героїв легенд і міфів Стародавньої Греції.

Авторів робіт в двох вікових категоріях (від 6 до 10 років та від 11 до 16 років) оцінювало професійне журі, до складу якого увійшли організатори конкурсу - представники Харківського міського товариства греків «Геліос», а також члени Національної Спілки художників України та різних творчих об'єднань. Найталановитіших юних художників нагородять грамотами і подарунками. На церемонії нагородження виступлять ансамбль грецького танцю «Армонія», музичні колективи та вихованці студій акторської майстерності.

Початок заходу - о 14:00.

Виставка експонуватиметься на 2-му поверсі художнього музею. Час відвідування - з 10:00 до 17:00. Вихідний день - вівторок.

Зазначимо, що конкурс дитячого малюнка «Сяйво Еллади» пройшов за підтримки Відділу роботи з об'єднаннями громадян Харківської міської ради та Харківського художнього музею.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини