У ХПІ відбудеться День відкритих дверей
14 листопада 2019 09:41 Освіта
У ХПІ відбудеться День відкритих дверей День відкритих дверей і фестиваль науки «Science is FUN» відбудуться 17 листопада в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут».

За словами організаторів, цього року День відкритих дверей вперше пройде в рамках святкування ЮНЕСКО Всесвітнього дня науки для миру та розвитку. Мета івента - підкреслити важливість і актуальність науки в повсякденному житті людини, поліпшити поінформованість людей про її розвиток, а також підкреслити роль вчених у вивченні нашої планети. Подібні заходи міжнародної організації заплановані в різних країнах світу: Індонезії, Італії, Люксембурзі, Тунісі. Українську локацію ЮНЕСКО представить НТУ «ХПІ».

У програмі заходу - майстер-класи, експерименти, демонстрації інжинірингу та робототехніки, мотиваційні лекції від випускників вишу і роботодавців, презентації спеціальностей ХПІ. Також всі бажаючі зможуть дізнатися актуальну інформацію про вступну кампанію 2020 року, пройти експрес-тестування зовнішнього незалежного оцінювання, поспілкуватися з керівництвом, викладачами, студентами про можливості навчання.

Також гостей Дня відкритих дверей чекають виступи рок-гуртів.

Початок заходу - о 10:00.

Місце проведення: спорткомплекс НТУ «ХПІ» (вул. Алчевських, 50-а).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини