У Холодногірському районі пройшли змагання з гандболу серед школярів
01 лютого 2017 12:13 Спорт
У Холодногірському районі пройшли змагання з гандболу серед школярів Переможців змагань з гандболу серед учнів 8-9 класів шкіл Холодногірського району нагородили вчора, 31 січня, у школі №86.

Цього року турнір пройшов під девізом «Від команди школи - у команду майстрів». У змаганнях взяли участь 22 команди: 11 команд дівчат та 11 команд юнаків.

Призові місця серед юнаків розподілилися наступним чином: перше місце посіла команда гімназії №13, друге місце - команда школа №136, третє - команда школи №126. Кращими серед дівчат стали спортсменки зі школи №67, на другому місці - команда школи №87, на третьому - команда гімназії №13.

Як зазначив голова Адміністрації Холодногірського району Максим Мусєєв, Харків - спортивна столиця, місто чемпіонів і рекордсменів.

«Наше завдання - створити вам комфортні умови для занять спортом. Ми впевнені, що ви станете професійними спортсменами і в майбутньому будете гідно представляти наше місто на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Ми пишаємося вашими успіхами і бажаємо нових перемог і спортивних досягнень», - сказав Максим Мусєєв.

Переможців змагань нагородили почесними грамотами, медалями та пам'ятними кубками.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини