У Харкові з'являться районні центри соціальних послуг
11 липня 2016 16:24 Місто
У Харкові з'являться районні центри соціальних послуг Центри надання соціальних послуг планують відкрити в адміністраціях Київського і Шевченківського районів.

Про це сьогодні, 11 липня, на зустрічі з грузинськими партнерами повідомив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

За його словами, відкриття районних центрів соцпослуг заплановане на початок наступного року - до початку роботи нового регіонального центру адмінпослуг на пр. Тракторобудівників, 144, де також надаватимуться соціальні послуги. «Фактично ми відкриємо три соціальні центри, де працюватимуть представники Пенсійного фонду, управлінь праці та соціального захисту. Скоро люди на місцях зможуть отримати повний пакет послуг», - сказав Ігор Терехов.

Також він зазначив, що роботи з будівництва регіонального центру йдуть згідно з затвердженим планом: відкриття заплановано на лютий-березень 2017 року.

Представник Міжнародної організації з розвитку права Леван Дучідзе на зустрічі зазначив, що іноземні партнери оцінили те, що у проекта з'явилася соціальна складова.

«У харківського центру зручне розташування. Він буде найбільшим в країні. Це унікальний проект. Щоразу із задоволенням відзначаємо, як швидко в місті просувається будівництво», - сказав Леван Дучідзе.

Нагадаємо, що місто переймає грузинський досвід для реалізації проекту зі створення регіонального Центру надання адміністративних послуг. Протягом десяти днів сторони підпишуть меморандум про співпрацю.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини