У Харкові з'явиться Реабілітаційний центр для домашніх тварин
20 липня 2021 16:05 Екологія та світ природи
У Харкові з'явиться Реабілітаційний центр для домашніх тварин Перший в Україні Реабілітаційний центр для домашніх тварин з'явиться в Харкові в результаті реконструкції КП «Центр поводження з тваринами».

Як повідомили на підприємстві, за 10 років функціонування центру будівля і системи комунікації неабияк зносилися. З кожним роком відвідувачів у ветеринарній клініці КП «Центр поводження з тваринами» стає все більше.

На підприємстві повідомили, що в результаті реконструкції в новому сучасному будинку з'являться додаткові оглядові та операційні кабінети, стаціонарне відділення, а також зали для реабілітації тварин з водними компактними басейнами і спеціальними тренажерами.

За інформацією центру, оголошений конкурс, в якому буде визначений виконавець цього проєкту. Роботи розраховані на два роки. Перший етап реконструкції почнеться вже цього року.

«Наш досвід у поводженні з безпритульними тваринами і наданні послуг домашнім улюбленцям приїжджають переймати з інших областей України. Харків гідний мати кращий реабілітаційний центр для домашніх тварин, а кожен харків'янин - мати можливість користуватися перевагами європейського сервісу», - зазначили на підприємстві.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини